אלונה פטיט – מאמנת מכון כושר בתל אביב
נעים מאוד
שמי אלונה פטיט ואני מאמנת כושר. מקיימת פגישות אימון כושר אישי או אימון כושר לקבוצות קטנות בסטודיו שלי או בסטודיואים שונים באיזור תל אביב.

עקבו אחרי

חדר כושר בתל אביב:

מה מייחד גלשן סאפ ומהם יתרונותיו הבריאותיים?

הים הוא מקום המפלט הנעים ביותר בכל עונות השנה, הוא מעניק לכל אחד שמגיע אליו תחושה צלולה ומרעננת, מנקה עבורו את המחשבות ומאפשר התחלה חדשה בגוף חדש. אחת הצעקות האחרונות בתחום הכושר והלייף סטייל הוא גלשן סאפ, שמאוד דומה לגלשן הרגיל, אך לא מצריך עבודה קשה ומתאים לכל גיל. מה שמייחד גלשן סאפ היא שיטת הגלישה, שבשונה משיטות גלישה אחרות, קלה ללמידה ומתבצעת בעמידה וחתירה עם משוט בעל להב אחד. אם גלשן גלים רגיל מצריך יכולות מיוחדות, שרירים חזקים, קואורדינציה וניסיון, גלשן סאפ מתאים לכל אחד, אפילו לילדים ומבוגרים.

איפה זה התחיל?

הסאפ התחיל בהוואי ועם הזמן נראה כי מדובר בענף ספורט מאוד מבטיח שנכון להישאר ולהתפתח. חתירה על גלשן סאפ קלה גם מאחר ויש מספיק מקום על הגלשן, הוא רחב ומאפשר עמידה נוחה, בטוחה ויציבה. אימון שבועי על גלשן סאפ מחזק את העצמות, את כושר היציבה, את הגמישות, את הקואורדינציה וכמובן את השרירים. יחד עם הכוח שהגלישה מעניקה, היא גם מאפשרת שיקום מהיר מפציעות, שמירה על נפש בריאה וחיזוק הביטחון העצמי. בכדי ללמוד גלישת סאפ באופן מקצועי ונכון, מומלץ להתחבר למועדון גלישה איכותי, שמציע שיעורים במהלך כל השנה ולא רק בעונה מסוימת. חפשו ברשת מועדון גלישה קרוב לביתכם, צרו קשר והתחילו להתעדכן באופן יומיומי על מצב הגלים ותתחילו להיות בתנועה.

איך מתחברים?

בכדי להתחיל, יש להתחבר לקבוצת חתירה, לתרגל חתירה נכונה, לחזק את היציבות, את השרירים וללמוד מה הן התנוחות הנכונות ביותר. בתור התחלה לומדים את כל הבסיס יחד עם קבוצה למתחילים, אך עם הזמן עוברים לגלישה חופשית יותר ואז מתמכרים לחלוטין. זו היא ללא ספק חוויה יוצאת דופן ובשונה מגלישה רגילה, אותה הכרנו עד כה, גלישת סאפ מאוד ייחודית ומאפשרת יציבות קלה בעזרת המשוט. כל עוד לומדים את הטכניקה ומבינים כיצד לייצב את הגוף, כל השאר זה כבר עניין של תרגול. נראה כי גלישת סאפ הפכה להיות פופולארית בקרב כל שכבות האוכלוסייה, אנשים מבוגרים מעדיפים ליהנות מהזמן שלהם בים בגלישת סאפ, מאשר בבית מול הטלוויזיה, כך הם מרוויחים גוף בריא ונפש בריאה, ואפילו אריכות ימים.

גלשן סאפ הוא חלק מהקורס עצמו, אך בכדי שתוכלו להתאמן באופן עצמאי, תצטרכו לקנות גלשן סאפ. חשוב לשים לב כי אתם רוכשים גלשן סאפ מקצועי ואיכותי, שיוכל לשמש אתכם למשך שנים ויאפשר לכם לגלוש באופן מקצועי.