אלונה פטיט – מאמנת מכון כושר בתל אביב
נעים מאוד
שמי אלונה פטיט ואני מאמנת כושר. מקיימת פגישות אימון כושר אישי או אימון כושר לקבוצות קטנות בסטודיו שלי או בסטודיואים שונים באיזור תל אביב.

עקבו אחרי

חדר כושר בתל אביב:

חדר כושר בתל אביב: לדבר כזה אתם לא ציפיתם!

מה הופך חדרי כושר תל אביביים לתופעה בפני עצמה? התשובות בהמשך…

חדר כושר בתל אביב

אז כן, חברים, אני תושבת תל אביבית "קלאסית", חיה בתוך העיר הפקוקה, המיוזעת, הרועשת, המבולגנת וכנראה גם היקרה ביותר על פני האדמה. כל זה כמובן לא מפריע לי להרגיש מאוהבת ללא תקנה בעיר מגוריי ולהיות לגמרי מכורה לסטייל המגניב, לאנרגיות מטורפות, לשיגעונות, לקצב, למוזיקה, לתחושת החופש ולקסם הנעורים שכל כך מאפיינים את החוויה התל אביבית.

ואם כבר באהבה שלי לתל אביב דיברנו, הנה אני מזכירה את הדברים הטובים ביותר שיש לעיר הזאת להציע: הים, בתי הקפה והמסעדות, פאבים, מועדונים ו… ההפתעה: חדרי כושר. כן – כן, אני יודעת: מי שלא מכיר את סצנת הכושר בתל אביב, אולי לא יכול להבין  מה ההבדל בין חדר כושר בתל אביב ובין חדר כושר, נניח, ב… חדרה. אז זהו שיש הבדל עצום.

חדר כושר בתל אביב: הכל מתחיל באווירה

 הווייב המיוחד שיש לכל חדר כושר בתל אביב פשוט לא קיים בשום מקום אחר. באתם להתאמן אחרי יום עבודה ארוך ומייגע? ברוכים הבאים למסיבה. נכנסתם עייפים, עצבניים ומבואסים? עוד רגע זה הולך להשתנות. לא נראים כמו הדוגמנים מהפרסומת? גם זה לא ממש משנה. האווירה המקבלת, המשוחררת, הצעירה, האנשים בכל גווני העור, הגילאים ומידות המכנסיים, המוזיקה, העיצוב, החיוכים מכל עבר – האווירה התל אביבית מורגשת כאן בכל פינה ואין שום דרך (וגם סיבה) להתנגד לה.

חדר כושר בתל אביבי: המגוון, הטרנדים והחדשנות

אולי אתם כבר לא זוכרים, אבל פעם, ריקוד על עמוד נחשב "לעוף מוזר" במחוזותינו. וגם, תתפלאו לשמוע, סטריפ דאנס. וריקודי בטן. וקיק בוקסינג. ואפילו זומבה! אז רק שתדעו, שכל תחום חדש בעולם הכושר והאימון – בסטודיו ובמכשירים, הגיע לתודעתנו בזכות חדרי הכושר התל אביביים, החלוצים האמיצים, שלא פוחדים להעיז, לזעזע ולהפתיע. סקרנים לדעתם איזה טרנד ספורטיבי חדש עומד לשגע את המדינה? אז רק בינינו, ואל תגלו לאף אחד: מדריכי חדרי כושר בתל אביב כבר "מבשלים" בשבילכם את  הדבר הגדול הבא…

בתל אביב, כמו באמנות, אין דבר כזה שאין דבר כזה. חדר כושר תל אביבי איכותי (ואנחנו כאן מדברים רק על כאלה, כן?) מציע למתאמנים ולמתאמנות מגוון עצום של שיעורי סטודיו (מאירובי מסורתי ועד לאימוני יוגה מהסוג ההזוי ביותר), מאובזר במכשירים חדשניים שנראים כאילו נבנו בטכנולוגיית נאס"ה, מזמין אתכם לסדנאות תזונה, מארגן לכם מפגשי קואצינג, מפנק אתכם בטיפולי ספא ועוד ועוד ועוד… אז כן, חברים, חדר כושר בתל אביב כבר מזמן לא רק חדר כושר. זה עולם שלם של חוויות, לכל טעם ולכל סגנון.

נשמע לכם כמו משהו שאתם חייבים לנסות? אז ניפגש בפנים!