אלונה פטיט – מאמנת מכון כושר בתל אביב
נעים מאוד
שמי אלונה פטיט ואני מאמנת כושר. מקיימת פגישות אימון כושר אישי או אימון כושר לקבוצות קטנות בסטודיו שלי או בסטודיואים שונים באיזור תל אביב.

עקבו אחרי

חדר כושר בתל אביב:

ההבדלים בין אבקות הגיינר השונות

ברחבי השוק נמכרים גיינרים משלל סוגים המיוצרים על ידי חברות רבות ומגוונות, אם יצא לכם להתעניין ברכישה של גיינר לאחרונה, וודאי ההיצע הרב תסכל אתכם מעט וגרם לכם לבלבול וחוסר התמצאות בדבר הרכישה המומלצת של הגיינר שהכי מתאים לכם. לאורך המאמר נסביר לכם על ההבדלים השונים בין הגיינרים הנמכרים בשוק, כך שתוכלו בסופו של דבר לרכוש את הגיינר שהכי מתאים לכם.

למה לרכוש גיינר?

התחלתם להתאמן לאחרונה ואתם חשים שאתם לא עולים מספיק מהר במסה? בעזרת שימוש בגיינר תוכלו לצעוד שלב אחד קדימה ולעלות במסה שלכם הרבה יותר מהר. גיינר איכותי ייסע לכם להשלים את הכמות היומית הנדרשת של הקלוריות על מנת שתוכלו לעלות מספיק במסת השריר שלכם. ישנם לא מעט גיינרים הנמכרים בשוק, ועליכם להיות ערים לשוני ביניהם לפני שאתם בוחרים לרכוש אחד כזה או אחר, כך שתוכלו לרכוש אחד כזה שמתאים לכם באופן אופטימאלי.

הבדלים בין הגיינרים השונים

ישנם מספר הבדלים גדולים בין הגיינרים השונים שעליכם לקחת לתשומת ליבכם לפני שאתם בוחרים לרכוש אחד כזה או אחר, כך שבסופו של דבר תהיה לכם האפשרות ליהנות ממצב לפיו אתם עושים שימוש בגיינר שנוח לכם להשתמש בו לטווח הארוך.

אנרגיה לאימון – ישנם גיינרים הנמכרים בשוק שעושים שילוב בין חומרים שונים על מנת לספק לנו אנרגיה לפני האימון שלנו. בדרך כלל הגיינרים הללו עושים שימוש ברכיבי פירות כמו בננות, תותים ועוד לא מעט דברים. כך שאין ספק שאם אתם רוצים גם לעלות במשקל וגם ליהנות מאנרגיה מתפרצת לפני האימון שלכם, זה עשוי להיות מושלם בשבילכם.

טעמים שונים – אם אתם רוצים לעשות שימוש בגיינר שגם יהיה לכם טעים לשתות, אין ספק בכלל שכדאי לכם לקנות כזה שיהיה לו טעם שימצא חן בעיניכם. כיום ישנן חברות רבות אשר שמות דגש על העניין של הטעם ומוודאות שהן מוכרות כאלו שיהיו טעימים ככל שניתן. כך שאם למשל אתם אוהבים לאכול שוקולד, תוכלו לקנות גיינר בטעם שוקולד בחנויות השונות וליהנות מעלייה נוחות ומהירה במסה שלכם.

צפיפות חומר – ישנם גיינרים אשר מושם בהם דגש גדול יותר על האספקט של העלייה במסה, כך שעליכם להחליט עם עצמכם באיזו מהירות אתם שואפים לעלות במסה ובהתאם לזאת לרכוש גיינר שיתאים לכם. אנו בטוחים שתוכלו למצוא גיינר שיתאים בדיוק לצרכים שלכם בזמן קצר למדי.

לפני שאתם קונים גיינר מסוים, תשימו לב לשוני ביניהם, ולצד זאת מומלץ אפילו שתתייעצו עם איש מקצוע בעל הבנה מעמיקה בתחום, כך שיוכל להכווין אתכם ולהסביר לכם באופן פרטני ומדויק מהו הגיינר שהכי מתאים לצרכים הספציפיים שלכם. בכל אופן, מומלץ יהיה שתרכשו את הגיינר כמו סופר מאס גיינר, באינטרנט בגלל המחירים האטרקטיביים ונוחות ההזמנה מהבית, ביחס לרכישה בחנות פיזית.