אלונה פטיט – מאמנת מכון כושר בתל אביב
נעים מאוד
שמי אלונה פטיט ואני מאמנת כושר. מקיימת פגישות אימון כושר אישי או אימון כושר לקבוצות קטנות בסטודיו שלי או בסטודיואים שונים באיזור תל אביב.

עקבו אחרי

חדר כושר בתל אביב:

הדרך לצמרת הספורט מתחילה בציוד מקצועי

כל אחד היה רוצה להצליח בחייו. המעטים שיגידו לכם שלא הם שקרנים או קיצוניים מאוד בדעתם. כמו בכל תחום אחר, גם בכדי להצליח בתחום הספורט יש להשקיע את מירב המאמצים. ללא השקעה נכונה וחכמה לא ניתן להגיע לשום הישג משמעותי. בכל אופן, כאשר חושבים על הצלחה בתחום הספורט, הדבר הראשון שצריך לעמוד לנגד עינכם יהיה ציוד ספורט מקצועי.

 

ללא ציוד מקצועי לא ניתן להצליח היום כלל וכלל. הסיבה הראשונה לכך הן בראש ובראשנה המתחרים שלנו. כל אחד מן המתחרים שלכם בענף הספורט צפוי לעשות שימוש בציוד הטוב ביותר שבנמצא. הדבר צפוי להביא לכדי שיפור יכולותיו הקיימות עד כדי המקסימום האפשרי, כאשר ללא אותו הציוד המקצועי סביר להניח שהיה מבצע ברמה הרבה יתר נמוכה. כמו כן, הציוד פשוט תורם לשיפור של היכולות שלנו כספורטאים. כל ספורטאי שואף להגיע לתוצאות הטובות ביותר שניתן להגיע אליהם, ובכן, בעזרת הציוד הנכון הדבר אכן יתאפשר לכם.

 

במאמר הבא יסוקר נושא הציוד המקצועי בעבור הספורטאים, כאשר לאחר תום הקריאה תוכלו גם אתם ללכת ולרכוש לעצמכם את הציוד הנדרש לצורך ההצלחה האישית שלכם בספורט. במידה ותהיו רציניים ותשקיעו בכל הכיוונים אתם צפויים להגיע רחוק בענף, כמו רבים אחרים שעשו זאת לפניכם.

 

ציוד חדש או משומש?

 

לאחר שהבנו כי הצורך בציוד הספורט המקצועי הינו ממש ואף בגדר חובה, הדבר השני שיעמוד לנגד עינכם יהיה סוג הציוד בו תרצו לעשות שימוש. בין האופציות שיעמדו לפניכם עליכם יהיה לבחור בציוד משומש או בציוד חדש מהחנות. אין מדובר בהכרח על בחירה נכונה או לא נכונה, הכל תלוי בתקציב האישי של כל אחד.

 

כמובן שהאופציה האידיאלית ביותר תהיה לרכוש ציוד חדש ישירות מן החנות, אמנם לרבים אין את הכסף הנדרש לשם כך. לפיכך, או שתחליטו לרכוש ציוד מקצועי משומש או שתרכשו ציוד חדש בחנות אך מדגם מעט יותר ישן. הצורך בציוד מקצועי עדיין ישאר קיים. אין זה משנה אם מדובר בציוד חדש או ישן, החשוב הוא שתרכשו ציוד מקצועי באמת וזאת על מנת שתוכלו להתחרות על הצד הטוב ביותר.

 

הטכנולוגיה האחרונה

 

רבים מהעוסקים בספורט נוטים להפתות ולרכוש בדיוק ברגע ההשקעה את המחבט החדש, המגן המשוכלל ביותר ואת צמיד הזיעה האחרון. במידה ואין לכם די כסף, אל תתפתו לרכוש דברים באופן זה. הדבר לא יועיל לכם יתר על המידה בטווח הזמן הקצר ואף יזיק לכם מאוד בטווח הזמן הארוך.

 

יהיה מומלץ שתנסו לחסוך כסף ככל הניתן ותוך זמן לא רב יתאפשר לכם לרכוש את המוצר האחרון בשוק. סביר להניח שזמן קצר לאחר מכן יצא מוצר חדש אשר יגרה אתכם וימשוך, אך תמיד זכרו שכדאי לחכות מעט לחידושים משמעותיים יותר. במידה והחידוש של המוצר החדש אינו משמעותי באמת, יהיה מומלץ לשמור את כספכם בצד ולחכות לאחד אחר.

 

רק כך תוכלו להמשיך ולהתמודד באופן מקצועי בענף הספורט המאתגר. הרי בזבוזים מיותרם לא הועילו לאף אחד וכך גם לא יועילו לכם. פשוט היעזרו בגורם מקצועי או בחבר מבין עניין על מנת לבצע את רכישת הציוד המקצועי החדש מעת לעת. בדרך זו תוכלו לבצע את המלאכה באופן הטוב ביותר שניתן וללא כל חשש בנוגע לטיב הרכישה.

 

לאור כל האמור לעיל, כל שנותר לכם לעשות הוא לברר אם הציוד שברשותכם הינו מתקדם ברמה מספקת. במידה ולא, מומלץ שתרכשו לעצמכם ציוד מקצועי וחדיש יותר, כזה אשר ישרתכם נאמנה.