אלונה פטיט – מאמנת מכון כושר בתל אביב
נעים מאוד
שמי אלונה פטיט ואני מאמנת כושר. מקיימת פגישות אימון כושר אישי או אימון כושר לקבוצות קטנות בסטודיו שלי או בסטודיואים שונים באיזור תל אביב.

עקבו אחרי

חדר כושר בתל אביב:

האם האיכות של נעלי ספורט נייק טובה יותר מחברות פחות מוכרות?

אם יש משהו שאפשר לומר על העידן שבו אנחנו חיים, זה שמדובר על עידן של שפע, תחרותיות והרבה אפשרויות. לכן, אם בעבר הינו רגילים לראות רק נעלי נייק, הרי שהיום בפני כל לקוח עומדות הרבה יותר אופציות של נעלי ריצה, נעלי טניס או נעליים שמתאימות לכל ספורט אחר. לכן בהחלט אפשר להבין מדוע גם אתם מרגישים בדילמה, כי האם יש דרך לדעת איזו נעל ספורט תהייה טובה יותר? והאם באמת כדאי לקנות רק נעלי ספורט של חברת נייק? רבים מאיתנו יעידו על כך שהם קונים נעליים של חברה זו, או של חברות מוכרות אחרות, בעיקר בגלל המותג, השם והעובדה שמדובר על חברה מוכרת. עם זאת, האם לא הגיע הזמן לבדוק את הדברים יותר לעומק? האמת היא שכן, כי כך ניתן יהיה לגלות חברות קטנות יותר, אחרות והרבה יותר זולות.

nike shoe - נעל נייק

לא תמיד מה שהכי יקר הוא גם הכי טוב

הגיע הזמן שכולנו נבין זאת: מוכרים לנו הכול, כל הזמן ובמחירים מאוד גבוהים, ואנחנו בדרך כלל מתפתים וקונים. זה נשמע לכם מוכר וגם אתם לא יודעים להסביר מדוע עד היום קניתם רק נייק? או רק בגדים של חברה מסוימת? אם כך, כדאי שתדעו שהאפשרות לשינוי נמצאת בידיים שלכם. חשוב לזכור שלא תמיד מוצר שתשלמו עליו יותר באמת יהיה איכותי, טוב או יפה יותר ובהחלט שווה לבדוק כל מוצר שאתם קונים ולראות כמה שיותר אפשרויות. במקרה של נעלי ספורט תגלו שמספר חברות משתמשות באותה הטכניקה ביצירת הנעליים, התוצאה זהה והמחיר שונה. מדוע? פשוט מאוד: בגלל שם החברה היצרנית והמוניטין שלה.

בדקו איפה כדאי לבצע את הרכישה

מעבר לכך שצריך לקחת בחשבון את השאלה איזה נעליים כדאי לקנות והאם נעליים של חברת נייק טובות יותר, חשוב מאוד גם לבדוק את שאלת מיקום הקנייה. בשנים האחרונות ניתן לראות שהרבה אנשים בוחרים באופציה של רכישה אונליין וזה מומלץ, כי למה לשלם יותר? קניה באינטרנט נוחה, מהירה ולרוב גם הרבה יותר זולה כך שטוב תעשו אם תבדקו את האופציה הזאת לעומק כי מגיע גם לכם ליהנות מהחיים המודרניים.