אלונה פטיט – מאמנת מכון כושר בתל אביב
נעים מאוד
שמי אלונה פטיט ואני מאמנת כושר. מקיימת פגישות אימון כושר אישי או אימון כושר לקבוצות קטנות בסטודיו שלי או בסטודיואים שונים באיזור תל אביב.

עקבו אחרי

חדר כושר בתל אביב:

האם אתם צריכים מאמן כושר אישי?

מאמן כושר אישי הוא המאמן שלכם לאיכות החיים, אותו האדם שדואג ביחד איתכם לבריאות, לכושר ולשמחת החיים שלכם. כל כך הרה מערכות בגוף שלנו תלויות בבריאות שלנו ובכושר הגופני שלנו, עד כי אין אולי דבר חשוב מכך בחיים, שכן בלי הבריאות שלנו, אין לנו ערך בדבר.
מאמן אישי הוא אותו האדם שמעיר בכם את המוטיבציה, נותן לכם את האנרגיה, ומעודד אתכם לעשות מעבר למה שאתם חושבים שאתם יכולים. הוא זה שמביא את הידע הנרחב כדי לגבות את הבחירות שלו לגבי האימון שלכם, וזה שדואג כי תבצעו את האימון שלכם בצורה הטובה ביותר

שאלו את עצמכם את השאלות הבאות:

אימון הכושר האישי הוא מתנה לעצמכם, מהלך בו אתם מצהירים כלפי עצמכם וכלפי העולם: "הכושר שלי, הבריאות שלי ואיכות החיים שלי חשובים לי, ואני מתכוון לעשות את המהלך הנכון ביותר, בלי להתפשר על עצמי. מגיע לי!"
כדי להחליט האם אתם צריכים מאמן כושר אישי, שאלו את עצמכם את השאלות הבאות, וענו עליהן בכנות:
1. האם תוכלו ליהנות מתמיכה מוראלית שתעודד אתכם לבצע את האימונים שלכם באופן סדיר?
2. האם יכול להיות שיש ידע מקצועי ואפשרויות אימון אשר אתם לא מכירים, ושיכולים להעלות את רמת הכושר שלכם גם במקומות בהם חשבתם שאי-אפשר?
3. האם הבריאות שלכם חשובה לכם, ואתם מודעים לסכנות שבאימון לא נכון, כולל פגיעות אורטופדיות, עצביות וכיו"ב?
4. האם המראה החיצוני שלכם ואיכות החיים שלכם חשובים לכם מספיק כדי לפעול למענם בצורה המינימאלית, ולקבל את המקסימום?
אם עניתם 'כן' לפחות על שתיים מהשאלות הללו, אין בכלל שאלה, והמתנות שמביא איתו מאמן כושר אישי מיומן ובעל ידע וניסיון הן דבר יקר מפז בשבילכם, ומוטב לו תצרו קשר עם מאמן בכיר כבר עכשיו.

היתרון הבריאותי הכפול

לפחות שני יתרונות בריאותיים משמעותיים מביא עימו מאמן כושר כשהוא פוגש אתכם לאימון אישי אחד על אחד. הראשון הוא הידע המקצועי הרב שמגיע בתיבת הכלים של המאמן. הידע כיצד להעלות את רמת הבריאות שלכם ע"י מינוף זמן האימון בצורה הטובה ביותר בהתאם ליכולות והמטרות שלכם. התאמה זו מאפשרת לכם להתקדם בצורה הטובה ביותר, בלי חשש כי אתם עושים טעויות או מבזבזים את זמנכם לריק.
השני הוא יכולת המניעה, שכן הימנעות היא התרופה הטובה ביותר. כמו העקרונות של הרפואה המונעת, השימוש בידע הגוף וההבנה של התרגילים והמבנה האנטומי שלנו, תוך התחשבות ביכולות האישיות של כל מתאמן ומתאמן, מאפשרים למאמן האישי הבכיר לייצר עבורכם תוכנית אימונים שתמנע פציעות. פציעה בעת מערך אימונים יכולה להיות דבר מתסכל במיוחד, שכן היא עוצרת את כל ההתנהלות השוטפת, דבר שעלול להוריד את המוטיבציה ולפגוע בהתקדמות שלכם, ומכאן שמניעת פציעות היא מטרה חשובה במיוחד. אופניים חשמליות יד 2 תל אביב