אלונה פטיט – מאמנת מכון כושר בתל אביב
נעים מאוד
שמי אלונה פטיט ואני מאמנת כושר. מקיימת פגישות אימון כושר אישי או אימון כושר לקבוצות קטנות בסטודיו שלי או בסטודיואים שונים באיזור תל אביב.

עקבו אחרי

חדר כושר בתל אביב:

איזה ציוד כושר בסיסי יעזור לכם להתאמן בבית?

מי מאיתנו לא היה רוצה לעשות הכול כדי להיראות הכי טוב שהוא יכול? הרי כולנו יודעים לומר שכאשר אנחנו נראים יותר טוב החיים מרגישים לנו אחרת. זה נכון לגבי נשים וגברים כאחד, ולכן ברור מדוע גם אתם חושבים להתחיל לעשות פעילות גופנית על בסיס יום יומי. עם זאת, נשאלת השאלה האם באמת חדר הכושר, או הבריכה, הן האופציות היחידות שלכם, שכן לא לכל אחד האפשרויות האלה יכולות להתאים. האם אתם באמת יכולים לפנות זמן שלוש פעמים בשבוע כדי לנסוע לחדר הכושר וכדי לעשות שם אימון רציני? או שאולי אתם מעדיפים להתחיל לעשות פעילות גופנית בבית? האמת היא שלעשות פעילות גופנית בבית זה נוח במיוחד ולכן זה לא מפתיע שהרבה אנשים בוחרים באופציה הזאת. מה שכן, כדאי יהיה לקחת בחשבון את העובדה שצריך להתארגן בהתאם ולקנות ציוד כושר בסיסי כדי שהפעילות תהייה יעילה, נוחה ומהנה יותר.

home-fitness-equipment

 ציוד איכותי שלא תופס הרבה מקום

בבואנו לנסות לענות על השאלה איזה ציוד כושר בסיסי יעזור לכם להתאמן בבית, אנחנו רואים שכדאי יהיה לקנות:

  • משקולות במשקלים שונים
  • כפפות
  • כדורים בגדלים כאלה ואחרים
  • מוט שתוכלו לעשות בעזרתו אימוני מתח
  • מזרן שעליו תוכלו לשכב כדי לבצע תרגילים שונים
  • דלגית לביצוע קפיצות בחבל ועוד

לכל סוגי הציוד האלה יש שני דברים במשותף: הראשון זו העובדה שהם לא עולים הרבה והשני זו העובדה שהם גם לא תופסים הרבה מקום בבית. לכן בהחלט ניתן לומר שנגמרו התירוצים וכדאי יהיה לבצע עוד היום את הקניות של הציוד הדרוש לכם. כאשר כל הציוד הזה יהיה ברשותכם תוכלו להתחיל לעשות פעילות גופנית בצורה קלילה ונוחה יותר בבית, אז למה אתם מחכים?

ציוד כושר בסיסי קונים באינטרנט

חשבתם לרגע שאתם צריכים לצאת מהבית, לנסוע לקניון ולחפש חנות ספורט כדאי לקנות את כל ציוד הכושר הבסיסי שלו אתם זקוקים? אם כך, אנחנו כאן כדי להזכיר לכם שזו לא האופציה היחידה. היום אתם יכולים לקנות את הציוד המתאים לכם אונליין בקלות רבה, אז למה אתם מחכים? הקניה אונליין של ציוד ספורט מסוגים שונים זולה ונוחה יותר ושווה גם לכם להתחיל ליהנות מהיתרונות שלה.