אלונה פטיט – מאמנת מכון כושר בתל אביב
נעים מאוד
שמי אלונה פטיט ואני מאמנת כושר. מקיימת פגישות אימון כושר אישי או אימון כושר לקבוצות קטנות בסטודיו שלי או בסטודיואים שונים באיזור תל אביב.

עקבו אחרי

חדר כושר בתל אביב:

אחת ולתמיד: למה כדאי להתאמן באימון אישי?

 

1.אין תירוצים, אין מבוכה:

לא מעטים אלו שדוחים את שגרת האימונים שלהם בתירוץ כי הם נבוכים מאד להתאמן בקבוצה. לעתים, ישנם מתאמנים בראשית דרכם, המתחילים את האימון במשקל מסוים שאינם גאים בו או מרוצים ממנו, ועל כן הפעילות בקבוצה של מתאמנים גורמת להם לאי נוחות. בעת שאתם מתאמנים עם מאמן כושר, אין לכם בפני מי להיות נבוכים, וכמובן שאתם גם מרוקנים את הכיסים מכל התירוצים ופשוט מתחילים להתאמן!

 

2.התאמה מלאה לצרכים שלכם:

בעת שאתם מתאמנים בקבוצה גדולה של המון משתתפים, כמו זו המאפיינת את חדרי הכושר, הרי שקשה מאד להתאים את האימון לצרכים שלכם. בפורמט אימון שכזה, עליכם להתאים את עצמכם לקבוצה ולקצב שלה, וכך המון פעמים המון מתאמנים מתייאשים ומוותרים על הפעילות הגופנית בחייהם. בעת שאתם מתאמנים עם מאמן כושר באימון אישי, או בקבוצה קטנה של מתאמנים, ניתן להתאים את האימון לצרכים המלאים שלכם, תוך התחשבות מלאה בסוג האימון שאתם אוהבים, קשיים וכאבים שיש לכם ומטרות שתרצו לעמוד בהן.

 

3.יכולת לעקוב אחר ההתקדמות שלכם:

אימונים הנערכים בקבוצות גדולות הינם אימונים שבאים לתת מענה לקבוצה גדולה של אנשים. מאמן אחד המעביר שיעורים שונים, צריך לחלק את עצמו בין כל המתאמנים, והתוצאה? חוסר תשומת לב מספקת. בעת שאתם מתאמנים עם מאמן כושר בפורמט של אימון כושר אישי, המאמן מעניק את כל תשומת הלב רק אליכם. עם תחילת תכנית האימונים, תגדירו תכנית יעדים משותפת שתעקבו אחריה בקפידה – כל הדרך אל הגזרה המושלמת והתוצאה עליה חלמתם.

אימון כושר אישי

4.החדרת מוטיבציה – שם המשחק:

אחד הדברים החשובים ביותר בעת שמתאמנים בפורמט של אימון כושר אישי, הוא היכולת של המאמן להחדיר בכם כמויות גדולות של מוטיבציה. האימון האישי מתבצע בפורמט של אחד על אחד, כך שלכם יש רק את המאמן, ולמאמן יש רק אתכם. מי יוצא מכך נשכר? אך ורק אתם! כל המוטיבציה והאנרגיה של המאמן מושקעת בכם, תוך שהוא דוחף אתכם אל קצה גבול היכולת שלכם – כל הדרך אל המטרות שהצבתם ביחד. כשם שאביזרים שונים חיוניים לאימון איכותי, כך גם החדרת המוטיבציה על ידי המאמן שלכם.

 

5.הרמוניה מושלמת בין נפש וגוף:

פעילות גופנית היא אחד מאותם דברים שעד שלא מנסים אותם – פשוט לא יודעים. לעתים ההתחלה היא קשה, לעתים קשה לקבל החלטה כמו להתחיל להתאמן, ולעתים גם הכי קל לתרץ כי "נתחיל כבר ביום ראשון". התרומה של הפעילות הגופנית אינה רק תרומה לגוף, לבריאותו ולנראותו, אלא גם לנפש שלכם. פעילות גופנית מעלה את סף מצב הרוח ומחוללת פלאים בהרמוניה שבין גוף ונפש. באימון שתבצעו בפורמט של אימון כושר אישי, תוכלו לא רק להנות מתכנית אימונים המתאימה במיוחד לכם, אלא גם מהזכות לזכות בנפש בריאה בגוף בריא.